HAKKIMIZDA

Nakliyat, sektörün de bulunan firmaların büyük bir bölümü Gebze Kamyon Garaj‘ ın da yerini almaktadır. Yönlendirme hizmetini, araç teminatını ve ofisleri burada bulunan firmalar, her türlü kolaylığı sağlamak adına çalışma içerisin de bulunmaktadırlar. Elbette bu kadar çok bulunan nakliye firmalarının arasında en iyisi bulunmaktadır. Bunu sunduğu hizmet kalitesi ile anlamamız kolay görünmektedir.

Gebze Kamyon Garajı‘ n da bulunan firmalar tanıtımlarını sosyal ortamlardan ve web sayfalardan gerçekleştirmektedir. Görsel olarak paylaşılan bu bilgiler müşterilerimize kadar iletilmektedir. Bu sayfalardan anlaşılması güç görünen bu durum, müşterilerimiz tarafından biraz zor bir süreç olmaktadır. Genel de kafaları meşgul eden sorular

  • Hangi Firma En İyisi ?
  • Hangi Firma Sigortalı ?
  • Hangi Firma En Erken Teslim Eder ?
  • Hangi Nakliyat Firması Vip Kalitesi Sunar ?

Müşterilerimiz haklı olarak tüm özellikleri tek bir firma da bulmak isterler. Bu özelliklerin parça bir şekilde dağıldığını düşünürsek, ortaya sağlıklı bir çalışma çıkmadığına hep birlikte şahit oluruz.

Gebze Nakliyat, firmamız yine Kamyon Garaj’ ın da bulunan kurumsal firmalardandır. Sadece hizmetimizi bu alandan değil, Darıca’ da ki merkez ofisimizden de sunmaktayız. Bir kaç belli bölgeler de bulunan şubelerimiz sayesin de çözüm odaklı hizmetler üretmekteyiz. İstenilen tüm hizmet, beklenilen tüm anlayışı hizmet kalitesini sunmaktayız.

Vip Nakliyat Hizmeti

Gebze Nakliyat, firmamız yeniliklerini kalite standartları ölçüsün de geliştirip düzenlemeye devam etmektedir. Farklı çalışma alanları ile uzmanlaşan kadrosuyla detaya inen çalışmalar sergilemektedir. Bu çalışmaların tümü müşteri memnuniyetleri adına yönlendirilmektedir. Sektörümüz de bu hareketli zamanlı avantaja dönüştürüyor, son model araçlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bulunduğumuz her alan da başarıyı elde ediyoruz. Çalışmalarımız hız kesmeden tüm gün devam etmektedir. Yurdumuzun doğusu batısı demeden, kuzeyi güneyi demeden, araç  yönlendirmekteyiz. Tam donanımlı sistemlerimizin, hiç bir zorlu hava şartlarından etkilenmediğine kış ayların da bizler ile çalışan müşterilerimiz ile şahit olduk. Denedik ve bunu başardık. Aralık ayının 15′ i de Doğu Anadolu bölgesine 36 araç, Güneydoğu Anadolu bölgesine 53 araç, yönlendirerek işimiz de en iyisi olduğunu gösterdik. Yol durumlarından etkilenmeden, hava şartlarından etkilenmeden sunduğumuz bu hizmetimiz vip derecesinde müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

Yükünüzün ölçü ve ağırlığı ne olursa olsun mutlaka geniş araç filomuz da yüklerinize en uygun araçlar bulunmaktadır. Zengin araç garajımız ile her çalışma noktasın da bulunmaktayız. Yaptığımız sevkiyatlarımızı projeler halin de uzmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Uzman çalışanlarımızdan aldığımız destek ile sorunsuz nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi için çağrı merkezlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.